Arion Królem Świata
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mitsuki Asahara

Go down 
AutorWiadomość
Gelu
Admin
Gelu


Liczba postów : 17
Join date : 21/04/2017

Mitsuki Asahara Empty
PisanieTemat: Mitsuki Asahara   Mitsuki Asahara EmptySro Kwi 26, 2017 1:02 am

Mitsuki Asahara HaJSvfd

Mitsuki Asahara

Theme
19 lat
złodziejka pokemonów

Spoiler:

O postaci
Na pewno słyszałeś kiedyś o przeróżnych organizacjach czyniących zło. Zespół R? Zespół Aqua? Ha, to tylko bandy przygłupów zebranych w jednym miejscu! Nie to, co my! Gildia złodziei! Jesteśmy najbardziej znani na czarnym rynku, jednak świat tych dobrych głąbów wie o nas niewiele. Ha! W zasadzie nawet nie wiedzą, że istniejemy! Sami byśmy o tym nie wiedzieli, gdyby nie to, że wychowywano nas tam od małego. Zdziwiony? Haha! Nie udawaj, przejrzałam cię na wylot! Gildia to nie tylko moja praca, to moja rodzina. Zabrali mnie z domu dziecka, gdy byłam małym gówniakiem, wychowali, a teraz pozwalają na siebie zarabiać. A nawet mieć z tego profity! Zasada jest prosta - dostajesz zlecenie na pokemona, zdobywasz go (w mniej lub bardziej uczciwy sposób), a zadowolony zleceniodawca daje ci pieniążki. Dużo pieniążków! W końcu jesteśmy najlepsi, prawda? Poza tym, nie masz żadnych innych obowiązków. Możesz chodzić po świecie, zbierać pokemony czy odznaki... Czyż nie mogło być lepiej?! Mówisz, że to złe? Phef! Nie znasz się na dobrej zabawie!


Pokemony

Mitsuki Asahara 038
Sandro
male
Mały spryciarz, wciąż i wciąż rwie się do walki, najchętniej sam zawojowałby cały świat, paląc wszystko po drodze. Dorównuje temperamentem swojej trenerce, a to naprawdę trudne. No, może ona jest nieco bardziej nieprzewidywalna. Razem tworzą genialny duet już od małego.

Ekwipunek
5 x Pokeball
Poketch zaprogramowany na przyjmowanie zleceń od gildii
Pokedex

Pieniądze: 6 000$


Ostatnio zmieniony przez Gelu dnia Wto Maj 02, 2017 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gelu
Admin
Gelu


Liczba postów : 17
Join date : 21/04/2017

Mitsuki Asahara Empty
PisanieTemat: Re: Mitsuki Asahara   Mitsuki Asahara EmptySro Kwi 26, 2017 2:10 pm

Dream Team

Cel życiowy:
Mitsuki Asahara Milotic-f

Najbardziej:
Mitsuki Asahara 350Mitsuki Asahara 471Mitsuki Asahara 131Mitsuki Asahara 229Mitsuki Asahara 262Mitsuki Asahara 423

Bardzo:
Mitsuki Asahara 197Mitsuki Asahara 148Mitsuki Asahara 038Mitsuki Asahara 373Mitsuki Asahara 405

Byłoby spoko:
Mitsuki Asahara 196Mitsuki Asahara 181Mitsuki Asahara 334Mitsuki Asahara 305Mitsuki Asahara 329
Powrót do góry Go down
 
Mitsuki Asahara
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
G3RIER :: Karty Postaci-
Skocz do: